KONST / Litografier / Färglitografier 7563056
nr 756 3056
Färglitografier
3 st. Anne Forslund, interiörer, signerade, 1975, motivets mått: 29x40
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 april 2012
kl 19:26:07
27/4 09:08:55